< A href=//sws.ucoz.com/> < img src=//sws.ucoz.com/knopka.jpg title="Південно-Західна Трибуна" width="88" height="31" border="0" align="absmiddle" /> < / a >
П'ятниця, 26.04.2024, 17:27
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Головна » 2013 » Жовтень » 24 » 2013 рік. Перенесена гра 8 туру фч Чемпіонату області
00:03
2013 рік. Перенесена гра 8 туру фч Чемпіонату області

СК "Коростень" 3:1 (1:1) ФК "Бердичів"

23 жовтня 2013 року, 15.00

м. Коростень,  стадіон "Спартак"

Глядачі: 52 чоловіки

Голи: Бондарчук, 39 (з пен.), 90+5 хв., ?, 78 хв.,  - Креденцер, 28 хв. (з пен.)

Вчергове "порадувала" наша хведерація. Про вчорашній матч тренер "Бердичева" взнав напередодні, а я за 10 хвилин до виїзда команди на гру. Зрозуміло, що самостійно виїзд за такий короткий часовий проміжок "пробити" вже було неможливо, то ж довелося скористатися запрошенням. Не кращою була ситуація і в Коростені. Навіть на афіші біля стадіону ніщо не нагадувало про матч (це і кілька інших фото незабаром з'являться на сайті в Криці). То для кого ж проводиться чемпіонат: для вболівальника чи для чергової "галочки" функціонерів? Тим більше, в календарі змагань вчорашній день не зазначений як резервний. angry
Розпочали команди без розвідки. Перший момент мав Д. Подгорчук, який пробив з 25-ти метрів - воротар з трудом перевів м'яч вище поперечини. Через кілька хвилин вже Мазяр не зреагував на удар Бондарчука з 10-ти метрів: м'яч влучив у штангу. На 28-ій хвилині суддя Д. Ступаков призначив пенальті в ворота господарів за гру рукою, яке впевнено реалізував В. Креденцер. Майже одразу шанс збільшити перевагу не реалізував Д. Подгорчук - після його удару м'яч прокотився в лічених сантиметрах від штанги. На 39-ій хвилині за фол І. Шумила було призначено пенальті, яке реалізували господарі. Завершувався матч за переваги бердичівлян; не зумів пробити по воротах після виходу віч-на-віч з воротарем О. Гончарук.
Перші 10 хвилин другого тайму пройшли за рівної боротьби в центрі поля, натомість наступні 15-20 хвилин пройшли за повної переваги коростенців, м'яч за цей період лише кілька раз перетинав центр поля, причому двічі з пустих воріт встиг вибити м'яч І. Середюк, декілька раз після складних ударів рятував Ю. Мазяр. І коли здалося, що навала минувала, вже вимальовувались обриси ничиєї, після довгого навісу з флангу відзначився СК "Коростень". Ю. Мазяр не вийшов на перехоплення, що дозволило відзначитись головою гравцю "Коростеня", який за кілька секунд до цього вийшов на заміну. Третій гол вже нічого не вирішував. Мазяр "загрався" з Бондарчуком, який зміг відібрати м'яч у нашого воротаря і вразити вже порожні ворота. Як тільки ми розвели з центру, одразу ж пролунав фінальний свисток.
І що в нас за команда така: з сильними командами граємо добре (як-от Городниця або Коростень), а з х...ми - х...во. wacko А нічия була так близько... sad
За словами гравців "Коростеня", якби вони втратили очки з "Бердичевом", то напевне знялися б зі змагань (мабуть, ще плекають надію про чемпіонство), а заборгованість перед окремими гравцями сягає від 2-ох до 3,5 тис. грн.. На що І. Зеленцов із сумом пожартував: "Дивіться яка в нас командьоха, ніхто нічого не отримує і ніхто нікому нічого не винен". smile До речі, ні переможці, ні переможені не отримали за гру навіть "харчування". Ось такий от 100% AMF. biggrin

Джон

Світлини з виїзду:

Категорія: 2013 | Переглядів: 873 | Додав: Криця | Теги: Подгорчук, ФК Бердичів, Мазяр, Зеленцов, Киришун, Креденцер, Кравчук, Черниш, СК Коростень, Середюк | Рейтинг: 0.0/0