< A href=//sws.ucoz.com/> < img src=//sws.ucoz.com/knopka.jpg title="Південно-Західна Трибуна" width="88" height="31" border="0" align="absmiddle" /> < / a >
П'ятниця, 26.04.2024, 20:02
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Головна » 2010 » Січень » 11 » 2009 рік. Кубок районної федерації футболу. Поразка, за яку не соромно!
01:16
2009 рік. Кубок районної федерації футболу. Поразка, за яку не соромно!
Гарна погода і свято посприяли тому, аби побігати у футбол і згадати наших дідів та прадідів, які билися не на футбольних, а на полях війни. 10 травня Бердичівська районна федерації футболу провела Кубок свого імені. Участь у ньому взяли такі команди:
СФК «Арсенал» (Скраглівка) – учасник Вищої Ліги Чемпіонату області 2008 року, укомплектований на Кубок колишніми гравцями ФК «Бердичів» А.Козлюком, М. Кармазіном, гравцями із Житомира та вихованцями команди з району;
«Буревісник» (Гришківці) – учасник Відкритого Чемпіонату Бердичівського району із міні-футболу 2008/2009 років, укомплектований на Кубок, мабуть, виключно колишніми гравцями ФК «Бердичів»: Мазяр у воротах, О.Дейнега, В.Лобанчук у захисті, А. Черниш, І. Шумило, В. Подгорський, В. Тараба у центрі, О. Іващенко та Я. Блоцький на вістрі атаки, а також Мухін, що грає нині за "Контингент" у Вищій Лізі України із футзалу, за ФК "Бараші" у Кубку області;
Команда с. Хажин – укомплектована, як з'ясувалося гравцями із самого Хажина та сусідніх Терехового та Кикишівки;
«S.W.S.» - учасник Відкритого Чемпіонату Бердичівського району з міні-футболу 2008/2009 років, підсилена вихованцями ДЮСШ, що встигли пограти і за ФК «Бердичів» К.Морозом, І.Самсонюком, О.Журавльовим. Ну, а Я.Грабця уже вважаю «своїм». :)Нагадаю, що минулого року команда «S.W.S.» теж приймала участь у Кубку Бердичівської РФФ.

Незібраність членів «S.W.S.», що особисто мене не здивувала, завадила прийняти участь у жеребкуванні і можливості зіграти проти несильних команд. А тому першими у бій вступили СФК «Арсенал» та Команда с. Хажина. А ми чекали тих, хто довго спить (не виходити ж увосьмеро на поле!) та підкріплення, що грало у цей час на Лисій (Червоній) Горі на змаганні «Шкіряний м’яч».

Що стосується гри СФК «Арсенал» - Команда с. Хажина, то різниця у класі одразу далася взнаки. Хажинчани рідко переходили середину поля, а тому у Криці на відміну від Рулі (дебютували у якості бокових суддів) було побільше роботи, оскільки «каноніри» «бомбили» саме «його» половину поля. І вже всередині другого тайму рахунок був 2:0 на користь «збірної району». Спочатку її представники поклали м’яча у кут ворожих воріт, а потім за допомоги відскоку куля по дузі залетіла воротарю за комірець. При цьому варто відмітити його роботу. Хоч невеликий зріст та чималеньке черевце не давали йому змогу «розкритися на повну», але в тому, що підсумковий рахунок виявився не вдвічі більшим є і його заслуга. Під кінець першої половини гри головний суддя відмінив ще одне взяття воріт Команди с. Хажина, угледівши положення поза грою, хоча боковий «відмашки» не робив (як пояснив головний у перерві, там був суперечливий момент і він прийняв рішення не «добивати» Хажин). Але це зробили їх суперники: А.Козлюк, зробивши паузу, вдало уник положення поза грою, вибіг віч-на-віч і зробив рахунок 3:0. У другій половині гри «збірна району» діяла вже розслаблено, а тому довгий час рахунок зберігався без змін. Лише в кінці, коли «Арсенал» трохи додав у швидкості, а суперники остаточно втомилися, рахунок був доведений до непристойного – 6:0 на користь СФК «Арсенал». Команда с. Хажина натомість могла віднайти своє щастя у двох штрафних поблизу лінії штрафного майданчика суперника. Та так і не знайшли.

Другими на поле вийшли «Буревісник» (фактично колишній ФК «Бердичів») та «S.W.S.». Мало хто сумнівався у розгромі і у цьому поєдинку. Та сталося не так, як гадалося. По-перше, фани нав’язали своїм колишнім кумирам боротьбу, чого вони не чекали. А по-друге, давалася взнаки і їх незіграність. Чим далі йшла гра, а рахунок залишався без змін, тобто 0:0, тим більше нервували «професіонали». Мали і свій напівмомент «S.W.S.». після передачі від Криці міг вити ві-на-віч із воротарем Сафон, але досвідчений Мазяр був на м’ячі першим. І тут ми вирішили допомогти Шумилу і компанії. Після розіграшу кутового Ігор подав, а наш захисник Олексій Журавльов чудовим ударом головою послав шкіряну кулю у «9» власних воріт. Валік, що захищав браму, цього справді не чекав. Після цього «професіонали» повеселішали, а ми продовжували вміло захищатися і чекали своєї нагоди. Непогано до атакуючих дій команди підключався наш лівий захисник, із заміною Сафона на Грабця «S.W.S.» стали більше пресингувати. І, коли до закінчення першої половини гри залишалося зовсім нічого, згаданий натиск на суперника, коли його зустрічали вже на його половині, а то і поблизу воріт, дав свій результат. О.Дейнегу змусили помилитися, відібрали м’яч, прострілили і рикошетом від того ж Дейнеги м’яч потрапив до Грабця, який зумів вдало підставити ногу, випередивши Мазяра та по дузі закотити шкіряного у ворота! ГОООЛ!!! А радості на трибунах і на полі не було меж! І Грабця, якщо й не задушили, то добряче пом’яли! На перерву за рахунку 1:1 ми йшли ПЕРЕМОЖЦЯМИ!
Попивши водички та перекуривши (спортсмени, мля) «S.W.S.» вийшли по-бойовому налаштовані і на другий тайм. І певний час діяли в тому ж порядку, як і у першому. Але фізична підготовленість і витримка колишніх кумирів дала про себе знати. Десь із середини другого тайму «Буревісник» нас просто перебігав. Можу сказати навіть по собі. Якщо в першій половині гри (грав із Шумилом) іще якось змагався із Ігорем і, принаймні, заважав йому робити точні передачі, то в другій він вільно гуляв по полю. «S.W.S.» відійшли повністю у захист, а попереду чи в півзахисті зі мною діяли лише Маха і Грабець, на якого намагалися постійно робити закидування м’яча – грали відверто на нічию. На жаль, в середині тайму «Буревісник» все-таки забив. І мав ще 5-7 чудових можливостей для взяття воріт. Однак захисники, які самовіддано кидалися під м’яч, та Валік, що витягув неймовірні удари суперників, залишили рахунок незмінним – 2:1 на користь «Буревісника». Поразки бувають різними. І за цю нам, впевнений, не соромно!

Криця

У грі за третє місце «S.W.S.» поступився Команді с. Хажин. Ми пропустили вже на 3 хвилині. І за всю гру так і не зуміли зламати опір суперника. Ось так, показавши непогану гру, «S.W.S.» зайняли четверте місце у Кубку Бердичівської РФФ. Отже,