Підтримка ФК "Бердичів"
на трибунах і поза ними. Щоденник Криці.

Категорії розділу

Збірна [14]
Підтримка збірної України
S.W.S [18]
Власна участь у змагах
2006 [16]
Підтримка ФК "Бердичів"
2007 [15]
Підтримка ФК "Бердичів"
2008 [21]
Підтримка ФК "Бердичів"
2009 [16]
Підтримка ФК "Бердичів"
2010 [20]
Підтримка ФК "Бердичів"
2011 [21]
Підтримка ФК "Бердичів"
2012 [13]
Підтримка ФК "Бердичів"
2013 [24]
Підтримка ФК "Бердичів"
2014 [13]
Підтримка ФК "Бердичів"
2015 [16]
Підтримка ФК "Бердичів"
2016 [22]
Підтримка ФК "Бердичів"
2017 [11]
Підтримка ФК "Бердичів"

Футбол за будь-якої погоди

Погода в Україні

Опитування

Найкращий гравець ФК "Бердичів" у липні 2017 року?
Всього відповідей: 17

Статистика


Зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ласкаво просимо

Чемпіонат області-2017
2 вересня
м. Бердичів
Центральний стадіон

ФК "Бердичів"__?
Полісся
(Ставки)_?

Кнопка нашої сторінки
для обміну



вводити без пробілів в середині дужок

< A href=http://sws.ucoz.com/> < img src=http://sws.ucoz.com/knopka.jpg title="Південно-Західна Трибуна" width="88" height="31" border="0" align="absmiddle" /> < / a >
Неділя, 20.08.2017, 08:48
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Кубок області 2014 року

Кубок Небесної Сотні
з футболу серед команд Житомирської області 2014 року

Команда, місто (район)

перші ігр 4, 7 червня

1/2 фіналу

Команда, місто (район)

гра-відповідь 14 червня

UPG 4:0, +:- Руден
Полісся 2:3 СК "Легіон"
перша гра 24 травня

1/4 фіналу

гра-відповідь 31 травня
UPG 5:0, +:- "Прес-Профтехліцей"
Руден 7:0, +:- ФК "Лугини"
СК "Легіон" 6:1, +:- Зоря-Енергія
ФК "Бердичів" 2:1, 0:1 Полісся
перша гра 3 травня

1/8 фіналу

гра-відповідь 10 травня
UPG (Коростень)

0:0; 1:0

"Аванагард" (Новоград-Волинський)
"Прес-Профтехліцей"(Радомишль)

2:1; 1:1

"Автомобіліст" (Стрибіж, Червоноармійський)
Штурм

3:2; 2:4

ФК "Лугини"
Руден

0:0; 2:0

Залізничник
Керамік

2:3; 0:4

Зоря-Енергія
ФК "Макарівка"

1:3; 0:5

СК "Легіон"
ФК "Миропіль" (Романівський)

1:4; 1:4

ФК "Бердичів"
"Колос" (Брусилів)

0:2; -:+

"Полісся" (Городниця, Новоград-Волинський)

перша гра 19 квітня

1/16 фіналу

гра-відповідь 26 квітня

ФК "Ємільчине"

-:+; -:+

"Штурм" (Олевськ)
"Оріон" (Нова Борова, Володарсько-Волинський)

1:1; 1:1 (3:5 пен.)

ФК "Лугини"
"Руден" (Черняхів)

2:0; 2:0

"Пулини" (Червоноармійськ)
"Залізничник" (Малин)

7:1; +:-

ФК "Довбиш" (Баранівський)
"Танкіст" (Новогуйвинськ, Житомирський) -:+; -:+ "Керамік" (Баранівка)
"Случ" (Любар)

2:1; 0:6

"Зоря-Енергія" (Романів)
ФК "Бердичів-2"

1:2; 1:4

ФК "Макарівка" (Попільнянський)
"Січ" (Приворіття, Брусилівський)

-:+; -:+

СК "Легіон" (Житомир)