< A href=//sws.ucoz.com/> < img src=//sws.ucoz.com/knopka.jpg title="Південно-Західна Трибуна" width="88" height="31" border="0" align="absmiddle" /> < / a >

ФК "Бердичів-2" 1:3 (1:0) Авангард (Довбиш)
м. Бердичів, Центральний стадіон
Глядачі: 105 чоловік

Голи: Сінько, 25 хв. - ?, 57 хв., ?, 70 хв., 83 хв.

Гарна сонячна погода, як для середини листопада. Але глядачів на останній зустрічі сезону вряди-годи налічувалося не більше сотні. Зате більше десятка фанів цього разу відсмалили "на повну" і гідно "провели" сезон..
Гра розпочалася з атак бердичівлян. Двічі віч-на-віч опинявся із воротарем Юра Антонюк. В першому випадку він увірвався у штрафний з лівого флангу. І читалося, що м'яч, який скакав після передачі, треба перекинути через воротаря. Але Юра натомість почав його зупиняти і набігли захисники. А вдруге замість ударити зльоту з 5 метрів, почав підбирати під себе. Після чого вдалося лише несильно пробити по центру воріт у руки воротарю. Гості відповіли чистим виходом віч-на-віч і ударом в стійку. В таких "гойдалках" пройшов увесь перший тайм. Тільки ФК "Бердичів-2" вдалося забити, а гостям ні. Сінько увірвався з лівого флангу у штрафний майданчик і влучно пробив у дальній кут. 1:0
А от друга половина, то просто жах. Бердичівляни вирішили, що гру зроблено, двічі їм не заб'ють (для здобуття "малого срібла" Першості нас влаштовувала нічия), і з 46 хвилини грали на утримання. Та вже за 25 хвилин ФК-2 "горів" 1:2. Спочатку провалився правий фланг захисту, а згодом заробили пенальті, яке Мазяру виявилося не під силу відбити. Але й після цього ФК "Бердичів-2" і не думав йти в атаку. Лише після 1:3 (несильний удар з гострого кута пропустили і захисники, і воротар біля плеча), так от лише після 1:3 господарі спромоглися на "якусь" відповідь. Спочатку з лівого флангу навіс-удар прийшовся у хрестовину воріт Авангарду. А згодом при виході віч-на-віч нападник ФК-2 намагався перекинути воротаря, але влучив у поперечину. Рівні команди, але невірна тактика другої половини і відсутність захисту призвели до поразки в останній грі сезону.
Зате відірвалися фани. Троха зарядили. Навіть переклички із глядачами влаштовували. Але результат не сильно тому сприяв. А тому просто палили. Півдесятка хлопавок, дим, блискавка. Потішив фанат-син фаната - династіями фанатіємо! :) - справжній юний хімік: із підручних матеріалів такі хлопавки забабахав, що тепер начувайтесь! :) Після гри дякували не тільки гравці ФК "Бердичів-2". Але помітив і навіть гравця Авангарду, що плескав нам у долоні. ;)
Гра закінчилася, але більшість фанів чекала результату гри Зорі-Енергії, адже були відомості, що у ході гри вони "горіли" 0:1 невдасі Першості Титану (третя команда знизу). І таки дочекалися. Попри поразку ФК "Бердичів-2" все-таки посідає друге місце у Першій Лізі і здобуває так звані "малі" срібні медалі. Треба сказати, що фани підготувалися до цієї події. Але результат не дозволяв "презентувати" банер під час зустрічі команд. Зате привітали гравців після виходу їх з роздягалень. Гарний настрій попри невтішний результат. Чекаємо нового сезону!