Чемпіонат Бердичева з футзалу 2013 року
Огляд 11 туру Чемпіонату Бердичева з футзалу ТУТ =>
Огляд 8 туру Чемпіонату Бердичева з футзалу ТУТ =>
Огляд 7 туру Чемпіонату Бердичева з футзалу ТУТ =>
Огляд 4 туру Чемпіонату Бердичева з футзалу ТУТ =>
Турнірна таблиця
Місце, команда | Ігри Перемоги Нічиї Поразки | М'ячі | Пункти |
1. Пивзавод | 13_12_1_0 | 75-16 | 37 |
2. Газопровід | 13_11_1_1 | 68-25 | 34 |
3. Дніпровуд | 13_10_0_3 | 79-30 | 30 |
4. Форс | 13_9_2_2 | 94-23 | 29 |
5. ДЮСШ-95 | 13_9_0_4 | 65-31 | 27 |
6.Штурм | 13_8_1_4 | 78-43 | 25 |
7.М'ясокомбінат | 13_8_1_4 | 57-25 | 25 |
8. ДЮСШ-97 | 13_5_0_8 | 41-71 | 15 |
9. Адреналін | 13_5_0_8 | 59-55 | 15 |
10. ДЮСШ-96 | 13_4_1_8 | 37-59 | 13 |
11. Ч. Гора | 13_3_1_9 | 45-83 | 10 |
12.ДЮСШ-98 | 13_2_0_11 | 25-111 | 6 |
13. Екстрим | 13_0_1_12 | 29-74 | 1 |
14. БВК-70 | 13_0_1_12 | 24-128 | 1 |
Календар
І тур
19.01.2013 (субота)
12.40 "Форс" - ДЮСШ-97 11-1
13.00. "Пивзавод" - "Газопровід" 3-2
14.20. БВК70 - Адреналін 0-15
15.10. ДЮСШ-96 - Екстрім 1-0
16.00. Дніпровуд - ДЮСШ-95 4-2
16.50. ДЮСШ-98 - Штурм 2-14
17.40. Червона гора - Мясокомбінат 0-4
ІІ тур 20.01.2013 (неділя)
10.00. Форс - Екстрім 14-1
10.50. Червона гора - ДЮСШ-95 3-4
11.40. ДЮСШ-96 - Адреналін 3-4
12.30. Дніпровуд - Газопровід 3-6
13.20. БВК70 - Штурм 1-12
14.10. Пивзавод - ДЮСШ-98 14-2
15.00. ДЮСШ-97 - Мясокомбінат 4-11
III тур 26.01.13 (субота)
12.40
ДЮСШ-98 - БВК-70 5-4
13.30
ДЮСШ-97-ДЮСШ-95 3-9
14.20 УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЗМАГАНЬ
14.40
Дніпровуд - Пивзавод 1-3
15.30
Червона гора-Газопровід 3-8
16.20
Форс - Адреналін 3-1
17.10 М'ясокомбінат - Екстрім 4-2
18.00
ДЮСШ-96 -Штурм 4-5
IV ТУР 27.01.13 (неділя)
10.00
ДЮСШ-96-БВК-70 6-0
10.50
Дніпровуд - ДЮСШ-98 10-0
11.40 Червона гора - Пивзавод 0-8
12.30
Форс-Штурм 4-2
13.20
ДЮСШ-97 – Газопровід 3-6
14.10 Екстрім - ДЮСШ-95 2-4
15.00 М'ясокомбінат - Адреналін 5-1
V ТУР 02.02.13 (субота)
14.00
ДЮСШ-97 -Пивзавод 0-8
14.50 ДЮСШ-98 - ДЮСШ-96 1-5
15.40
Форс-БВК-70 14-0
16.30
Червона гора - Дніпровуд 3-11
17.20
ДЮСШ-95 - Адреналін 3-2
18.10
Екстрім - Газопровід 2-6
19.00 М'ясокомбінат – Штурм 4-4
VI ТУР 03.02.13 (неділя)
09.10 Форс-ДЮСШ-96 14-2
10.00
ДЮСШ-97-Дніпровуд 0-9
10.50
Червона гора - ДЮСШ-98 4-2
11.40 Екстрім - Пивзавод 2-6
12.30
ДЮСШ-95 -Штурм 4-2
13.20 Адреналін - Газопровід 3-11
14.10 М'ясокомбінат-БВК-70 7-2
VII ТУР 09.02.13 (субота)
12.40
ДЮСШ-98-Форс 1-12
13.30
Адреналін - Пивзавод 0-3
14 20
ДЮСШ-97 -Червона гора 6-4
15.10 ДЮСШ-95 -БВК-70 13-2
16.00
Екстрім - Дніпровуд 2-6
16.50 М'ясокомбінат -ДЮСШ-96 5-2
17.40
Газопровід - Штурм 3-1
VІІІ ТУР 10.02.13 (неділя)
10.00 ДЮСШ-95 - ДЮСШ-96 5-1
10.50 ДЮСШ-97-ДЮСШ-98 8-1
11.40
Екстрім - Червона гора 2-5
12.30 Адреналін – Дніпровуд 3-7
13.20 Газопровід - БВК-70 8-0
14.10 Штурм – Пивзавод 1-6
15.00 М'ясокомбінат - Форс 4-2
IX ТУР 16.02.13 (субота)
12.40
Екстрім - ДЮСШ-97 2-3
13.30
ДЮСШ-95 -Форс 3-4
14.20 БВК-70
–Пивзавод 4-14
15.10
Газопровід-ДЮСШ-96 5-3
16.00
ДЮСШ-98 - М'ясокомбінат 1-12
16.50
Адреналін - Червона гора 8-3
17.40
Штурм – Дніпровуд 9-3
Х ТУР 17.02.13 (неділя)
10.00
Адреналін - ДЮСШ-97 1-3
10.50 Екстрім - ДЮСШ-98 2-3
11.40 Газопровід – Форс 2-2
12.30 Штурм - Червона гора 9-3
13.20 БВК-70 - Дніпровуд 0-14
14.10
Пивзавод-ДЮСШ-96 6-2
15.00 ДЮСШ-95 -М'ясокомбінат 7-1
XI ТУР 23.02.13 (субота)
12.40
ДЮСШ-98-ДЮСШ-95 1-7
13.30 Пивзавод - Форс 0-0
14.20
Адреналін – Екстрім 7-5
15.10 БВК-70 - Червона гора 4-10
16.00
Дніпровуд-ДЮСШ-96 9-2
16.50 Штурм-ДЮСШ-97 5-4
Газопровід - М'ясокомбінат +:-
ХІІ ТУР 24.02.13 (неділя)
10.00
Газопровід - ДЮСШ-95 2-0
10.50
Адреналін-ДЮСШ-98 10-4
11.40
БВК-70-ДЮСШ-97 1-4
12.30
Червона гора-ДЮСШ-96 3-3
13.20
Штурм – Екстрім 9-1
14.10 Дніпровуд - Форс 2-0
Пивзавод - М'ясокомбінат +:-
XIII ТУР 02.03.13 (субота)
12.40
БВК-70 -Екстрім 6-6
13.30
ДЮСШ-98-Газопровід 2-9
14.20
Пивзавод-ДЮСШ-95 4-2
15.10
Червона гора - Форс 4-14
16.00 ДЮСШ-96 - ДЮСШ-97 -:+
16.50 Штурм - Адреналін 5-4
Дніпровуд
- М'ясокомбінат +:-
18-00 УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ ЗМАГАНЬ