Підтримка ФК "Бердичів"
на трибунах і поза ними. Щоденник Криці.

Категорії розділу

Збірна [14]
Підтримка збірної України
S.W.S [18]
Власна участь у змагах
2006 [16]
Підтримка ФК "Бердичів"
2007 [15]
Підтримка ФК "Бердичів"
2008 [21]
Підтримка ФК "Бердичів"
2009 [16]
Підтримка ФК "Бердичів"
2010 [20]
Підтримка ФК "Бердичів"
2011 [21]
Підтримка ФК "Бердичів"
2012 [13]
Підтримка ФК "Бердичів"
2013 [24]
Підтримка ФК "Бердичів"
2014 [13]
Підтримка ФК "Бердичів"
2015 [16]
Підтримка ФК "Бердичів"
2016 [22]
Підтримка ФК "Бердичів"
2017 [7]
Підтримка ФК "Бердичів"

Футбол за будь-якої погоди

Погода в Україні

Статистика


Зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ласкаво просимо

Чемпіонат області-2017
24 червня, 16.00
Бердичів
Центральний стадіон

Фк "Бердичів"_?
Будівельник__?

Кнопка нашої сторінки
для обміну



вводити без пробілів в середині дужок

< A href=http://sws.ucoz.com/> < img src=http://sws.ucoz.com/knopka.jpg title="Південно-Західна Трибуна" width="88" height="31" border="0" align="absmiddle" /> < / a >
Субота, 24.06.2017, 15:14
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Чемпіонат Бердичева з футзалу 2013 року

Огляд 13 туру Чемпіонату Бердичева з футзалу ТУТ =>

Огляд 11 туру Чемпіонату Бердичева з футзалу ТУТ =>

Огляд 8 туру Чемпіонату Бердичева з футзалу ТУТ =>

Огляд 7 туру Чемпіонату Бердичева з футзалу ТУТ =>

Огляд 4 туру Чемпіонату Бердичева з футзалу ТУТ =>

Турнірна таблиця
Місце, команда
Ігри Перемоги Нічиї Поразки
М'ячі
Пункти
1. Пивзавод
13_12_1_0
75-16
37
2. Газопровід
13_11_1_1
68-25
34
3. Дніпровуд
13_10_0_3
79-30
30
4. Форс
13_9_2_2
94-23
29
5. ДЮСШ-95
13_9_0_4
65-31
27
6.Штурм
13_8_1_4
78-43
25
7.М'ясокомбінат
13_8_1_4
57-25
25
8. ДЮСШ-97
13_5_0_8
41-71
15
9. Адреналін
13_5_0_8
59-55
15
10. ДЮСШ-96
13_4_1_8
37-59
13
11. Ч. Гора
13_3_1_9
45-83
10
12.ДЮСШ-98
13_2_0_11
25-111
6
13. Екстрим
13_0_1_12
29-74
1
14. БВК-70
13_0_1_12
24-128
1
За однакової кількості пунктів до уваги в першу чергу береться результат особистої зустрічі команд.

Календар

І тур 19.01.2013 (субота)
12.40 "Форс" - ДЮСШ-97 11-1
13.00. "Пивзавод" - "Газопровід" 3-2
14.20. БВК70 - Адреналін 0-15
15.10. ДЮСШ-96 - Екстрім 1-0
16.00. Дніпровуд - ДЮСШ-95 4-2
16.50. ДЮСШ-98 - Штурм 2-14
17.40. Червона гора - Мясокомбінат 0-4
ІІ тур 20.01.2013 (неділя)
10.00. Форс - Екстрім 14-1
10.50. Червона гора - ДЮСШ-95 3-4
11.40. ДЮСШ-96 - Адреналін 3-4
12.30. Дніпровуд - Газопровід 3-6
13.20. БВК70 - Штурм 1-12
14.10. Пивзавод - ДЮСШ-98 14-2
15.00. ДЮСШ-97 - Мясокомбінат 4-11

III тур 26.01.13 (субота)

12.40 ДЮСШ-98 - БВК-70 5-4

13.30 ДЮСШ-97-ДЮСШ-95 3-9

14.20 УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЗМАГАНЬ

14.40 Дніпровуд - Пивзавод 1-3

15.30 Червона гора-Газопровід 3-8

16.20 Форс - Адреналін 3-1

17.10 М'ясокомбінат - Екстрім 4-2

18.00 ДЮСШ-96 -Штурм 4-5

IV ТУР 27.01.13 (неділя)

10.00 ДЮСШ-96-БВК-70 6-0

10.50 Дніпровуд - ДЮСШ-98 10-0

11.40 Червона гора - Пивзавод 0-8

12.30 Форс-Штурм 4-2

13.20 ДЮСШ-97 – Газопровід 3-6

14.10 Екстрім - ДЮСШ-95 2-4

15.00 М'ясокомбінат - Адреналін 5-1

V ТУР 02.02.13 (субота)

14.00 ДЮСШ-97 -Пивзавод 0-8

14.50  ДЮСШ-98 - ДЮСШ-96 1-5

15.40 Форс-БВК-70 14-0

16.30 Червона гора - Дніпровуд 3-11

17.20 ДЮСШ-95 - Адреналін 3-2

18.10 Екстрім - Газопровід 2-6

19.00 М'ясокомбінат – Штурм 4-4

VI ТУР 03.02.13 (неділя)

09.10 Форс-ДЮСШ-96 14-2

10.00 ДЮСШ-97-Дніпровуд 0-9

10.50 Червона гора - ДЮСШ-98 4-2

11.40 Екстрім - Пивзавод 2-6

12.30 ДЮСШ-95 -Штурм 4-2

13.20 Адреналін - Газопровід 3-11

14.10 М'ясокомбінат-БВК-70 7-2

VII ТУР 09.02.13 (субота)

12.40 ДЮСШ-98-Форс 1-12

13.30 Адреналін - Пивзавод 0-3

14 20 ДЮСШ-97 -Червона гора 6-4

15.10 ДЮСШ-95 -БВК-70 13-2

16.00 Екстрім - Дніпровуд 2-6

16.50 М'ясокомбінат -ДЮСШ-96 5-2

17.40 Газопровід - Штурм 3-1

VІІІ ТУР 10.02.13 (неділя)

10.00 ДЮСШ-95 - ДЮСШ-96 5-1

10.50 ДЮСШ-97-ДЮСШ-98 8-1

11.40 Екстрім - Червона гора 2-5

12.30 Адреналін – Дніпровуд 3-7

13.20 Газопровід - БВК-70 8-0

14.10 Штурм – Пивзавод 1-6

15.00 М'ясокомбінат - Форс 4-2

IX ТУР 16.02.13 (субота)

12.40 Екстрім - ДЮСШ-97 2-3

13.30 ДЮСШ-95 -Форс 3-4

14.20 БВК-70 –Пивзавод 4-14

15.10 Газопровід-ДЮСШ-96 5-3

16.00 ДЮСШ-98 - М'ясокомбінат 1-12

16.50 Адреналін - Червона гора 8-3

17.40 Штурм – Дніпровуд 9-3

Х ТУР 17.02.13 (неділя)

10.00 Адреналін - ДЮСШ-97 1-3

10.50 Екстрім - ДЮСШ-98 2-3

11.40 Газопровід – Форс 2-2

12.30 Штурм - Червона гора 9-3

13.20 БВК-70 - Дніпровуд 0-14

14.10 Пивзавод-ДЮСШ-96 6-2

15.00 ДЮСШ-95 -М'ясокомбінат 7-1

XI ТУР 23.02.13 (субота)

12.40 ДЮСШ-98-ДЮСШ-95 1-7

13.30 Пивзавод - Форс 0-0

14.20 Адреналін – Екстрім 7-5

15.10 БВК-70 - Червона гора 4-10

16.00 Дніпровуд-ДЮСШ-96 9-2

16.50 Штурм-ДЮСШ-97 5-4

Газопровід - М'ясокомбінат +:-

ХІІ ТУР 24.02.13 (неділя)

10.00 Газопровід - ДЮСШ-95 2-0

10.50 Адреналін-ДЮСШ-98 10-4

11.40 БВК-70-ДЮСШ-97 1-4

12.30 Червона гора-ДЮСШ-96 3-3

13.20 Штурм – Екстрім 9-1

14.10 Дніпровуд - Форс 2-0

Пивзавод - М'ясокомбінат +:-

XIII ТУР 02.03.13 (субота)

12.40 БВК-70 -Екстрім 6-6

13.30 ДЮСШ-98-Газопровід 2-9

14.20 Пивзавод-ДЮСШ-95 4-2

15.10 Червона гора - Форс 4-14

16.00 ДЮСШ-96 - ДЮСШ-97 -:+

16.50 Штурм - Адреналін 5-4

Дніпровуд - М'ясокомбінат +:-

18-00 УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ ЗМАГАНЬ