< A href=//sws.ucoz.com/> < img src=//sws.ucoz.com/knopka.jpg title="Південно-Західна Трибуна" width="88" height="31" border="0" align="absmiddle" /> < / a >
Вівторок, 16.04.2024, 21:47
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Головна » 2017 » Липень » 16 » 2017 рік. Перенесена гра 12 туру Чемпіонату області

Голи: ?, 26 хв., ?, 55 хв. з пенальті

Перший гол вчергове забили з воротарського майданчика. Гравець СК "Коростеня" пройшов лівим краєм штрафного майданчика, Щасливий в підкаті намагався завадити прострілити. Але суперник витримав паузу пройшов вздовж лінії поля в напрямку воріт і все-таки прострілив. Ульченко м'яч відбив, та ніхто із захисників не завадив господарям добити. Перед тим ще двічі та одного разу після пропущеного Дмитрові доводилося рятувати ФК "Бердичів". Гості натомість спромоглися "відповісти" на 45 хвилині. Кутовий, гравці пролітають повз м'яч, і Зданевич з ноги розстрілює впритул браму коростенів - поперечина! На 45 хвилині. Другу половину гри могли починати з початку.

Після перерви суддя зробив контрольний простріл (свисток) і вказав на пенальті. Сидорук ледь торкнувся руками капітана Бондарчука, як той завалився, як бик підстрелений. 11 метрів - 2:0. Ще одного разу Павловський головою вибив м'яча з пустих воріт. А наприкінці зустрічі суддя підняв прапорець, коли шкіряний втретє побував у сітці бердичівлян. Гості могли забити хоча би гол престижу. Зданевич пройшов лівим флангом і точно прострілив на ногу Середюку, Максим замість прикластися до м'яча (перед ним лише воротар і 7 метрів воріт) ледь торкнувся його і шкіряний пройшов повз стійку. Згодом Павловський не спромігся перекинути стінку зі штрафного. А на останній хвилині: навіс з кутового, м'яч застрибав у штрафному майданчику, але проштовхнути у ворота нікому з наших не вдалося. Одразу свисток. Суддя, на здивування, навіть не додав жодної хвилини.

Хлопці старалися, Подгорчук і Подільник завершили гру шкутильгаючи. Але підсилення у ФК відсутнє. На лавці запасних з польових: Кристіан Гучі та Ігор Білецький. І, на скільки видно, керівництво в цьому напрямі не ворушиться. Влаштовують відсутність результату, передостаннє місце, критика?

А виїзд вдався. :) Фани як зарядили, то, здалося, що навіть трибуни принишкли, особливо бидло навпроти. А малі коростенці збіглися до нас і давай собі "Бердичів вперед!", "зелені вперед". :) Якісь опоненти були відсутні. Після гри вже знайшовся любитель катнути за чужих, але чомусь не за коростенські команди. Дорога назад - жарти, співи і петарди в центрі Житомира. :)

Криця, Бердичів - Коростень - Бердичів

Категорія: 2017 | Переглядів: 590 | Додав: Криця | Теги: Подгорчук, Коростень, ФК Бердичів, М.Середюк, Шинкарук, Ульченко, Зданевич, СК Коростень, Павловський, Подільник | Рейтинг: 0.0/0