< A href=//sws.ucoz.com/> < img src=//sws.ucoz.com/knopka.jpg title="Південно-Західна Трибуна" width="88" height="31" border="0" align="absmiddle" /> < / a >
Головна » 2015 » Січень » 26 » 2015 рік. Чемпіонат Бердичева з футзалу
10:32
2015 рік. Чемпіонат Бердичева з футзалу

S.W.S. 6:6 (4:2) ДЮСШ-2000

26 березня 2015 року, 17.00

Гарно почали. І постійно збільшували відрив. Перша десятихвилинка і - 3:0. Але "малі" розігралися. І скоротили відставання. 3:2. Далі гол через все поле забив Богдан: розіграш "аута" біля власного кутового, відкидка воротаря назад, удар, і м'яч парашутом, перелетівши і поле, і воротаря, опустився у сітку. Так і закінчили першу половину - 4:2.

В середині гри дали трохи відпочити першій трійці. Але це не пішло їм на користь. Навпаки - збився приціл. І "малі" наздоганяли, а в нас ніяк м'яч не йшов у ворота. Проте сил вистачало, аби тримати рахунок на нашу користь. І гра мала закінчитися 6:5. Та головний суддя вирішив подарувати хлопцям із ДЮСШ, мабуть, надію у цьому поєдинку та прагнення до подальших занять і зростання. Й призначив на останніх секундах пенальті. Ніби-то, за те, що м'яч влучив у руку польовому гравцю. Хоча другий суддя після зустрічі це заперечив. Як наслідок, 6:6. І фінальний свисток.

Відіграли змагання. Перше коло були зосередженими. В другому трохи розслабилися. Враження: від радості до розчарування. Зайняли 7 із 10 команд місце. Якби більше щастило, могли бути на одне-два місця вище. Міцні середняки. :)

22 березня 2015 року, 10.50

Проти одного з лідерів грали з одною заміною. І доволі успішно. Всі викладалися на повну. Тому змушували укропів помилятися і порушувати правила. Вперше у змаганні "допомогли" супернику назбирати більше 5 фолів. І двічі пробивали "пенальті". Ілля невдало. А Денис вгатив м'яча у самісіньку "9" безнадійно для воротаря.

В другій половині запресингували УКРОП, що і втілилося у наші забиті м'ячі. Захисник суперника загрався біля власних воріт. Ілля "вставив" ногу і - гол! Далі мали моменти і Джон після кутового, і Криця влучив у стійку, коли змінили воротаря на 4 польового. А забивав Денис. З центру. І в атаці з правого флангу. Трохи не вистачило для пробивання "пенальті" - 4 фоли. А пропустили: на те вона і відкрита гра - без воріт. :)

S.W.S. 3:9 (1:2) НЕКОМ

21 березня 2015 року, 11.40

І в першій половині (рахунок про те свідчить), і на початку другої була рівна гра. Моментів було небагато. Обидві команди намагалися катати м'яча і розхитувати суперника позиційно. Але після 2:5 S.W.S. припинили грати думаючи. А просто понеслися вперед. В результаті нахапалися м'ячів "під зав'язку".

S.W.S. 3:9 (0:3) Кармель

15 березня 2015 року, 10.50

Спочатку вирішили зіграти від захисту, жорстко зустрічати і накривати гравців суперника. І хоча виходило, що грали троє наших польових проти їх чотирьох (воротар грав розігруючого), нам до певного часу це вдавалося. Кармель катав м'ячика. Але серйозної загрози не створював. Та в цьому ми допомогли самі. :( Помилки то захисника, то воротаря, які почергово перед власною брамою віддавали шкіряного у ноги суперника, звели всі зусилля нанівець. А потім S.W.S.-івці "здулися", просто втратили віру у результат. Вдалося "завести" хлопців лиш в останні 5 хвилин поєдинку, коли суперника почали пресингувати двоє гравців. Тоді помилки пішли і в Кармеля. А нам вдалося тричі відзначитися. А то зіграти на "нуль" у атаці - аж зовсім не пасує фанам.

S.W.S. 4:9 (1:3) Леон

14 березня 2015 року, 10.50

М'яч зовсім не йшов у ворота. За створеними моментами - з "Леоном" на рівних. Але реалізація... Двічі в пусті ворота не попадав Богдан: по разу у кожному таймі. У другій половині Ілля. І це, не рахуючи інших ударів. Вчергове не зіграли у захисті. У другій половині змінили воротаря. І в двох моментах, коли він відбивав удари при виходах віч-на-віч, на підбиранні влучно грав суперник, а захисники бігли позаду. Ну, й один гол "пустив" воротар. "Леон" розігрує з центру. Брамник кричить: "стали, ноги разом". Та Ілля вирішив вибігти, щоб перекрити когось. Удар - "банка". Але гол з центру - гол воротаря.

Примітка. Перший стовпчик - результати особистих зустрічей S.W.S. із командами (І коло, ІІ коло).

S.W.S. 7:8 Енерджі

8 березня 2015 року, 10.50

S.W.S. 7:10 (3:5) Енерджі

7 березня 2015 року, 10.50

Початок видався бойовим. Хоча не забили першими, як гадалося, проте не відпускали суперника далеко. 0:1, 1:1, 1:2, 2:2. Особливо вдався другий гол. Одразу після пропущеного під час введення м'яча у гру з центру! Славний удар вдався Іллі. Далі трохи підсіли. Не встигали у захисті. І на перерву пішли, програючи. Ще запам'ятався удар "енергійних": шкіряний від стійки вдарився об підлогу, об протилежну стійку і вилетів у поле. Удар полоскотав нерви. :)

Після перерви гойдалки продовжувалися. 3:6. Але й 5:6! Та тільки наближалися, як одразу відпускали суперника знову. Спробували освіжити власну гру. Вийшла "лавка". Почала наполегливо пресингувати. Бо й сидіти у захисті сенсу вже не було. Суперник став помилятися. Але загалом на результат це не вплинуло. Крапку поставив наш воротар Денис - зі своєї половини пробив чужого брамника і зробив рахунок 7:10.

S.W.S. 6:5 Фенікс

1 березня 2015 року, 13.20

S.W.S. 9:7 ДЮСШ-99

28 лютого 2015 року, 10.50

S.W.S. 6:6 (2:3) Патріотична сила

22 лютого 2015 року, 10.00

На початку гри таланило більше супернику. М'яч ми контролювали і деякі моменти створювали. Але забивала "Патріотична сила". Двічі провалювався наш лівий фланг. І воротар при виходах не рятував. Згодом вдалося відквитати один м'яч. А під кінець першої половини й зовсім зрівняли. Після атаки "Патріотичної сили" воротар м'яч відбив у стійку, а від неї він вийшов за поле. За цьогорічними правилами у цій залі м'яч вводиться "від воріт" незалежно від того, від кого шкіряний виходить за лінію воріт від стійки. Доки гравці сперечалися, брамник вкинув на Сашка і той в дотик зробив рахунок 2:2.

В другій знову дозволили відірватися від себе - 2:4. Але йшли вперед і таки зламали хід гри - 6:4 на нашу користь! Особливо цікавим вийшов гол Дениса: показав, що буде давати пас, воротар кинувся в ролі захисника накривати нашого гравця, а Денис спокійно відправив кулю у пусті ворота. Через те, що постійно змушені були відіграватися, то грали майже без замін. І після 6:4, коли ще лишалося добрих 3 хвилини, гадаю, варто було дати відпочити першій трійці і випустити свіжих гравців. Вони мали сили і захищатися, і трохи вимотати суперника. А на кінцівку замінити їх. Та сталося, як сталося. Хоч суперник зовсім грав без замін, але кінцівка була за ним. Особливо прикрий 5 гол у наші ворота. Порушили правила біля своїх воріт. Але замість стати перед м'ячем і повернутися тим, хто попереду, дивилися, як суперник розстрілює воротаря. Цей м'яч десь зламав віру у перемогу.

S.W.S. 5:2 (2:0) ДЮСШ-2000

21 лютого 2015 року, 12.30

Були деякі побоювання за гру. Адже весілля в одного з фанів (Вітання!) забрало кілька гравців з команди. Кілька були відсутні з інших причин. І за 10 хвилин до початку нас якраз було четверо. Та все ж іще підтягнулося двоє. І хоча би дві заміни мали. Обов'язково потрібно було забити першими. Бо хоч малі малими, але їх півтора десятки могли нас просто перебігати. Та як домовилися - так і сталося! 1:0. Декілька хвилин - 2:0! Зустрічали суперника ще біля їх воріт. І змушували помилятися. Натомість у ДЮСШ-2000 за першу половину один по-справжньому небезпечний момент - вихід віч-на-віч, який вдалося відбити. Запам'ятався ще момент у Богдана. Вкидання воротаря через все поле, Бодя приймає шкіряного на груди спиною до воріт, обертається і потужно пробиває! Гарний момент. І добряче йому приклалися у ту мить, коли він пробивав. Кілька хвилин не міг навіть піднятися.

В другій половині на початку пропустили. Передача з правого флангу знайшла вільного у воротарському майданчику гравця. Та командними зусиллями знову відірвалися - 3:1. Після перерви всі голи були трудовими, з неодноразовими добивання. Подібно залетів і четвертий: брамник відбив, а Богдан добив! Багато суперечок було на полі. Бо на порушення малих очі "заплющували". Відповідно й ми дозволяли іноді зіграти грубіше. Ще обмінялися по-одному голові. На тому й розійшлися.

S.W.S. 4:5 (2:2) Укроп

15 лютого 2015 року, 10.50

Розпочали гру на рівних. Але першими пропустили. Скидку назад перехопили "укропівці" і реалізували вихід один-в-один з воротарем. Згодом "Укроп" після розіграшу кутового в один дотик подвоїв рахунок. Польові гравці не втримали суперника, а воротар біля стійки "пустив" м'яча поміж ніг. Самий прикрий гол. Бо решта - у другій половині - забиті фанам після виходів віч-на-віч. Та не знітилися. І грали далі. Воротар вкидає на Іллю на лівий фланг, далі пас на Сашка - і лік нашим м'ячам відкрито! А за кілька хвилин вже 2:2!

Після перерви знову дозволили "Укропу" вирватися вперед 2:4. Суперникам вдавалися "сольні" проходи, які не завжди ми зупиняли. Після цього Богун з "Укропу" навіть вибрикнувся - вдарив при виході віч-на-віч на лівому фланзі незручною лівою ногою з-поміж правої. За це ми "віддячили" їм голом. І "викрутаси" припинилися. Захвилювалися напевно за результат. "Гойдалки" продовжувалися - 3:5. Згодом після невдалого завершення атаки суперника Сашко із Денисом провели стрімку контратаку, і останній влучно замкнув фланговий простріл! 4:5. За хвилину до кінця подібний момент мав Ілля. Але з двох спроб не переграв воротаря. І нічию, на жаль, вирвати не вдалося. Так, суперник мав більше нагод забити, але реалізуй і ми свої, то результат був би іншим. Прикро - завжди не вистачає дещиці.

S.W.S. 7:8 НЕКОМ

14 лютого 2015 року, 11.40

Поразка в один м'яч свідчить про запеклу боротьбу на полі. Проте постійно доводилося відіграватися. Вийти уперед не вдавалося. У воротах себе спробували два польових гравці.

S.W.S. 5:10 (1:5) Кармеліт

8 лютого 2015 року, 10.50

Через запізнення воротаря у першій половині гри на брамі встигли постояти (і навіть повідбивати) аж двоє гравців. Не зважаючи на 5 пропущених - доволі успішно. Майже всі м'ячі залітали після флангових прострілів, коли захисники не встигали накривати чи губили суперника. А ми відзначилися зі штрафного - прямим ударом - призначеного за гру руками воротаря "Кармеліта" за межами воротарського майданчика.

В другій частині гри вирішили змінити тактику і зіграти 4 польовими. Адже ми були затиснуті сильнішим суперником саме через його таку ж тактику. І після першого успіху "Кармеліт" бере тайм-аут і теж змінює свого воротаря на польового. І пішла відкрита гра! Моментів біля наших воріт було не менше, як у першому таймі. Але набагато більше створювали їх чи били по воротах і фани. Але за відсутності "постійного" воротаря трапився і кумедний випадок. Коли Денис відкинув м'яча на брамника, якого не було на місці, і куля закотилася у пусті ворота. Але ударом з центру поля забив і наш "польовий воротар". Відкрита гра в другій половині вдалася: 4:5 із лідером - результат, що заслуговує на повагу. Але в цьому нам допоміг і "польовий воротар" суперника, який "пустив" кілька "своїх" м'ячів.

З бойовим настроєм чекаємо на вихідні! :)

S.W.S. 8:8 (3:3) Леон

7 лютого 2015 року, 10.50 (+ відео)

Підсилилися воротарем Ярославом Кравчуком, з яким у фанів завжди були приязні стосунки. Але до "короткого" поля у військовій частині ще треба звикнути. Тому після вдалого початку - голу нашої першої трійки ударом від стійки - згодом вже "горіли" 1:3. Й один з голів привіз Ярослав, який невдало намагався обіграти переднього гравця "Леона". Проте зібралися і поступово вирівняли і гру, і рахунок.

В другій половині були ще цікавіші "гойдалки". Уперед виривалася кожна із команд. Але якщо це цікаво для стороннього глядача, то нам втрачати перевагу у два м'ячі було дуже прикро. Спочатку 5:4 на нашу користь. Потім вже 5:6 на користь "Леона". Не спинилися, грали далі. Двічі розіграли стінку і після передач з правого флангу то Ілля, то Денис розстрілювали воротаря впритул. Одного разу, навіть з другого удару. Далі Сашко штовхнув м'яча з центру. Теж влучно! І вже 8:6! Для перемоги ніби все складалося якнайкраще: і першій трійці дали більше часу зіграти (двоє фанів взагалі навіть не вийшли), і воротар суперника отримав травму. Проте відсутність гри у захисті змарнувало всі попередні здобутки. Бігли S.W.S.-івці уперед, а як в захисті, то в кращому випадку перебували на два метри від гравця-суперника. Що дозволяло йому прийняти, розвернутися і розстріляти брамника. Останній гол пропустили на останній секунді. Надзвичайно прикро.

До речі, сюжет про Чемпіонат ТРК "ВІК" знімав саме на нашій грі. Й тільки голи у наші ворота. Це, мабуть, для того, аби S.W.S. виправляли власні помилки? :)

Відео гри від ТРК "ВІК":

S.W.S. 8:4 (4:2) Фенікс

31 січня 2015 року, 13.20

Розпочали вдало, як і минулого разу. Перша трійка змінювалася при 2:0 на нашу користь. Відіграла друга з фаном у складі. А далі знову перша почала "заграватися" і суперник, який опинився один перед воротарем, один м'яч відквитав. Хлопці розсердилися - і вже 3:1! А далі гол усієї гри забили "фенікси": їх воротар прибіг на розіграш кутового, удар з кутового на нього, і шкіряний поволі закочується у ворота "Фенікса". :) І вигадувати нічого не треба. Тільки давай їм такі кутові вводити. :)))

Другу половину завдяки "психологу" Богдану грали спокійно з оглядом на результат. За першої нагоди пробивали. Особливо вдало і красиво вийшло у Сашка Бурли  - з центру і в "дев'ятку"! Без рикошетів. Згодом забили ще в дотик із кутового. Ну, й останній м'яч розіграли, як книжка пише. В дотик дві стіночки - і 8:4! Суперники спромоглися лише на два голи й то після рикошетів. З перемогою!

S.W.S. 4:6 (3:0) ДЮСШ-99

25 січня 2015 року, 10.50

Перша половина - просто неймовірна! Три сухі м'ячі у ворота суперника ми аж ніяк не очікували. Юнаки "99-го" теж мали кілька нагод, аби забити. Проте або не щастило, або воротар рятував.

А от у другій фани "видихались". А зіграність і витривалість гравців ДЮСШ нарешті втілилася у результат. Не встигали за ними і дозволяли бити їм ледь не в кожній атаці. Красномовний приклад: воротар фанів витягнув удар в "дев'ятку". А на добиванні - самотній гравець ДЮСШ - без перешкод розстріляв ворота. В кількох моментах і сам воротар S.W.S. не врятував. Хоча могли і перемогти, і внічию зіграти. Кілька виходів сам-на-сам не втілили у голи. Ну, й не забитий пенальті - як підсумок невдачі. А згодом кілька хвилинна тиша у роздягальні.

S.W.S. +:- Патріотична сила

24 січня 2015 року, 10.00

Суперник не з'явився на гру.

Криця

Категорія: S.W.S | Переглядів: 1050 | Додав: Криця | Теги: Криця, Джон, Чистік, сова, Руля | Рейтинг: 0.0/0