< A href=//sws.ucoz.com/> < img src=//sws.ucoz.com/knopka.jpg title="Південно-Західна Трибуна" width="88" height="31" border="0" align="absmiddle" /> < / a >
Вівторок, 23.04.2024, 19:43
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Головна » 2009 » Грудень » 24 » 2008 рік. 18 тур Чемпіонату області. Остання гра сезону, або ніби грюкнули дверима
03:23
ФК "Бердичів” 4:0 (2:0) СДЮШОР (Житомир)

11 жовтня 2008 року, 16.00
м. Бердичів, стадіон "Шкіряник”
Глядачі: 60 чоловік

Суддя: Віталій Невинний (Чуднів), Сергій Керносенко, Сергій Копитко (обидва – Бердичів)

ФК "Бердичів”: 1. Ілля Гончаров; 17. Віктор Карабан; 4. Олександр Іващенко (к); 2. Констянтин Мороз (16. Дмитро Кругліков); 3. Віталій Лобанчук; 11. Іван Самсонюк; 10. Андрій Козлюк; 20. Ярослав Грабець (15. Юрій Антонюк); 5. Віталій Тараба (14. Дмитро Худинець); 19. Максим Кармазін; 8. Сергій Маракулін (12. Денис Редич).
Запасні: 18. Ярослав Козлюк; 9. Руслан Халілов.

Голи: Олександр Іващенко, 26 хв., 33 хв., 54 хв.; Максим Кармазін, 47 хв.

Остання гра сезону, як ложка меду. Самі знаєте у чому. Рахунки, з якими СДЮШОР, останній суперник ФК «Бердичів», із 6-8 гольовою різницею програвав ледь не кожній команді у другому колі Чемпіонату, наводили на думку, що цей поєдинок буде схожим радше на тренування, ніж на календарну гру Вищої Ліги. Так воно й сталося.

Бердичівляни володіли відчутною ініціативою. Це змушувало молодих житомирян постійно порушувати правила. А ФК «Бердичів», вірніше захисник господарів Олександр Іващенко, вміло скористався такою можливістю. І навіть не одною. Спочатку на лівому фланзі збили активного Грабця. Удар Олександра – точнісінько у дев’ятку! 1:0! Незабаром порушення уже на правому фланзі. Знову удар Іващенка, м’яч, який і так летів у сітку, злегка потрапляє у голову захисникові і вдруге зриває павутиння з дев’ятки воріт СДЮШОРа! 2:0! Давненько не бачили ми два голи у виконанні бердичівлян. А тому настрій був чудовий! Лаври влучного стрільця хотіли відібрати й інші гравці ФК «Бердичів», але удари зі штрафних у їх виконанні були не такими успішними. Ще у першому таймі один із житомирян заробив другу жовту і відповідно вилучення. Хоча головний тренер СДЮШОРа постійно наголошував гравцям, зокрема, й цьому 51 номеру, що зайвий раз порушувати правила не варто.

У другій половині бердичівляни ще більше насіли на ворота гостей. Не раз вистрілювали наші хлопці, та все дарма. А от гол приніс знову таки штрафний, знову таки у виконанні Іващенка. Та ще й який гол! Удар метрів з 20 у Олександра вийшов не сильним. В той же час воротар, вважаючи, що м’яч йде повз ворота, підтюпцем, із розправленими в боки руками супроводжував шкіряного за межі поля. Яке ж було його здивування (і загальний регіт усіх!), коли м’яч так само спокійнісінько закотився у … сітку воріт! :) ГОООЛ! І сміх, і сльози! :) Таку кумедію не кожного дня побачиш. А невдовзі після навісу з флангу влучним ударом головою було встановлено остаточний рахунок у матчі – 4:0! І хоч часу ще залишалося вдосталь, та більше голів ми не побачили. Хоча бердичівляни, особливо А. Козлюк та номінальний воротар, що вийшов на заміну у поле, Д. Редич, мали непогані можливості.

Ось так ми перемогли найслабшу на сьогодні команду Вищої Ліги. І посіли за підсумками Чемпіонату «почесне» дев’яте місце. Ця перемога сприймається дещо іронічно. Адже нинішній СДЮШОР не набагато відрізнявся від того ж ФК «Олевська», якого ці ж хлопці, але у футболках ФК «Бердичів-2» переграли з місяць назад. Так, це команди нижче нашого рівня. Але й вище дев’ятого у Вищій Лізі нам у нинішньому становищі поки-що зась.

Після Сказаного.
1. Команду активно підтримували 12 фанів.
2. Перший тайм фани традиційно бойкотували, а на другий був розгорнутий банер з попереднього матчу: «БОРЕЦЬКИЙ & СВІРСЬКИЙ + ФК «БЕРДИЧІВ» = ОСТАННЄ МІСЦЕ. ДУМАЙ!» Тренер СДЮШОРа із усмішкою зробив зауваження, що передостаннє. Але то було ще до фінального свистка.
3. ФК «Бердичів» здобув першу перемогу з 31 травня 2008 року.
4. ФК «Бердичів» забив більше одного м’яча вперше з 21 червня 2008 року.
5. ФК «Бердичів» встановив найганебніший свій «рекорд», посівши з 10 команд Вищої Ліги 9 місце.
6. Перший і останній хет-трик у виконанні гравця ФК «Бердичів» у Чемпіонаті.
7. У першому таймі був вилучений 51 номер СДЮШОРа. У другому таймі на заміну вийшов інший гравець, але під тим таки 51 номером.
8. Гравці ФК «Бердичів» нарешті «не забули» подякувати фанам за підтримку.
9. Кінець сезону…

Криця

Світлина з гри:
Категорія: 2008 | Переглядів: 875 | Додав: Криця | Теги: Козлюк, СДЮШОР, ФК Бердичів, Тараба, Самсонюк, Грабець, Маракулін, Кармазін, Іващенко, Лобанчук | Рейтинг: 0.0/0