Підтримка ФК "Бердичів"
на трибунах і поза ними. Щоденник Криці.

Категорії розділу

Збірна [14]
Підтримка збірної України
S.W.S [18]
Власна участь у змагах
2006 [16]
Підтримка ФК "Бердичів"
2007 [15]
Підтримка ФК "Бердичів"
2008 [21]
Підтримка ФК "Бердичів"
2009 [16]
Підтримка ФК "Бердичів"
2010 [20]
Підтримка ФК "Бердичів"
2011 [21]
Підтримка ФК "Бердичів"
2012 [13]
Підтримка ФК "Бердичів"
2013 [24]
Підтримка ФК "Бердичів"
2014 [13]
Підтримка ФК "Бердичів"
2015 [16]
Підтримка ФК "Бердичів"
2016 [22]
Підтримка ФК "Бердичів"
2017 [19]
Підтримка ФК "Бердичів"

Футбол за будь-якої погоди

Погода в Україні

Статистика


Зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ласкаво просимо

Чемпіонат області-2017

ФК "Бердичів"
зайняв 9 місце

Кнопка нашої сторінки
для обмінувводити без пробілів в середині дужок

< A href=//sws.ucoz.com/> < img src=//sws.ucoz.com/knopka.jpg title="Південно-Західна Трибуна" width="88" height="31" border="0" align="absmiddle" /> < / a >
Вівторок, 25.06.2024, 21:26
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Про Південно-Західну Трибуну

S.W.S. - скорочення (абревіатура) від South-West Side, що перекладається, як Південно-Західна Трибуна. Чому саме так? Та тому що саме в південно-західній частині стадіону збиралися і збираються на ігри улюбленої команди її активні вболівальники. Тому й над назвою власного фан-руху ми довго не мудрували. Отже, "Південно-Західна Трибуна"! Або S.W.S. скорочено.
 
 
Наші Кольори. Оскільки команда захищає кольори Бердичева і є до того ж комунальною (поки-що), то це кольори міста - синьо-зелено-жовті. В них і намагаємося створювати візуальну підтрику ("рози", "банери", прапори). От якби ще й команда грала у футболках таких кольорів, то взагалі б чудово було. І кілька років назад ФК "Бердичів" виступав навіть у смугастих синьо-жовтих футболках. Але нині чомусь у незрозуміло звідки взятих синьо-білих або чисто синіх. Тому й присутні серед наших зарядів такі, як: "Бело-синие вперёд!"
 
  
Зародження руху. У Бердичеві любов до футболу здавна. А команда № 1 в Україні звичайно "Динамо" (Київ). Багато хто з бердичівлян їздив і їздить підтримувати ВКДК (абревіатура відома серед шанувальників клубу: Великий Клуб Динамо Київ), як на єврокубкові ігри, так і у внутрішніх змаганнях. Але, зрозуміло, з'явилася думка: так само можна підтримати і клуб рідного міста. Тут став у нагоді і досвід київського фан-руху.
І ось з початком сезону 2006 року ФК "Бердичів" уже мав візуальну підтримку у вигляді банера "БЕРДИЧІВ" та кількох фанів. А перший виїзд майбутні S.W.S., а поки фани-першопрохідці "пробили" на кубкову гру із "Легіоном" у Житомир. За їх розповідями, гравці були відверто шоковані, що їх хтось приїхав підтримати із Бердичева. Зародженню активної підтримки клубу сприяло і спілкування в світовій "павутинній" мережі. Активне обговорення необхідності не тільки візуальної, але й голосової підтримки (дехто мав досвід активного вболівання за київський "Арсенал" та львівські "Карпати"), врешті-решт перейшло з інтернет-сторінок у знайомство на секторі і втілення задуму у дійсності. Та ще й коли! Перша голосова підтримка команди припала на День Незалежності, 24.08.2006, у зустрічі із ФК "Коростень". Також на цей матч був підготовлений перший текстовий банер: "ПОКИ ВИ ХОВАЄТЕСЯ У ЛІСІ, МИ ВИГРАЄМО ЧЕМПІОНАТ". Роз'ясню: матч із коростенцями переносився тричі. До речі, пророцтво банеру зрештою здійснилося. :)

Інші прапори, банери, розтяжки, рози, шапки