< A href=//sws.ucoz.com/> < img src=//sws.ucoz.com/knopka.jpg title="Південно-Західна Трибуна" width="88" height="31" border="0" align="absmiddle" /> < / a >
Головна » 2015 » Вересень » 19 » 2015 рік. 10 тур Чемпіонату області

ФК "Бердичів" 4:0 (1:0) Авангард (Новоград-Волинський)

19 вересня, 16.00

м. Бердичів, Центральний стадіон

Глядачі: 150 чоловік

Голи: Д. Павловський, 32 хв., М. Алан, 51 хв., І. Шумило, 81, 88 хв.

Розпочали команди гру боротьбою за центр поля. Наполегливішими в атаці були навіть гості. Зате бердичівлянам вдавалися гострі контрвипади. Стукал, а особливо Женя Літвінський щораз утікали від захисників, загострювали чи створювали напівмоменти біля воріт "Авангарду". Але дуже не сподобалося (і, можливо, якраз цього не вистачало для влучного завершення контри) те, що решта бердичівців не підтримували в атаці своїх партнерів, а спостерігали за ними з центра поля! Врешті-решт, ФК "Бердичів" заробив штрафний в метрах 20 по центру воріт. І Денис Павловський виконав цей удар якнайкраще! В "9" без шансів для воротаря. До речі, за кілька хвилин після того, як зморені літньою спекою у вересні фани нарешті "розворушилися". "Соупаденіє? Не думав." (с) :) Із влучним поверненням в команду, Денисе! Гості до свистка відповіли двома дальніми ударами повз стійку.

В другій половині, як кажуть, першу скрипку грали господарі. Хоча відіграватися мали б гості. Добре діяли фланги. Праворуч Літвінський, ліворуч Гончарук. Саме з лівого флангу пішов навіс. І майстер гри головою :) Майкл перестрибнув двох захисників і зробив рахунок 2:0! І хоч небагато фанів було на грі, та, мабуть, не мовчали, :) бо Майкл прибіг аж від дальніх воріт після голу дякувати і святкувати.

Далі були втрачені 100% нагоди Гончаруком, Стукалом. І так би тривало, напевно, й надалі, якби на поле не вийшов Майстер. Ігорю Шумилу вистачило 3 хвилин. Перед штрафним майданчиком отримав м'яча. Корпусом розхитав і обійшов двох захисників, на замасі поклав воротаря, дочекався, поки він зручненько вляжеться, і спокійно закотив шкіряного в кут воріт. Шедевр! Який хочеться постійно прокручувати в голові. Шедевр! Який виконав Майстер! А за кілька хвилин Ігор на цей раз на швидкості втік від захисників і влучно виконав вихід віч-на-віч. 4:0! Авангард спромігся на одну поперечку і на один простріл, який Мазяр кінчиками пальців, витягнувшись, дістав...

Далі - суперники серйозніші. Тому хлопцям з ФК не розслаблятись і працювати на тренуваннях!

На Південно-Західній Трибуні заряджали до десятка фанів. "Треба відмінити всякі весілля'." (с) :) Розтягнули герб ФК, "SOUTH-WEST SIDE", БЕРДИЧІВ, прапор УПА. Відсвяткували перший гол димом, на другий тайм запустили стрічки. А ще зустріли "любителя стадіонів" (graundhopping) із Києва. Провели екскурсію (навіть на "Шкіряник"), пригостили Бердичівським. Будемо сподіватися, що сподобалося. :) До речі, вся команда гостей після гри завалила у "ЖИВЕ ПИВО". Навіть тренер прибіг їх виганяти. :)

Криця

Світлини з гри:

Категорія: 2015 | Переглядів: 785 | Додав: Криця | Теги: Майкл Алан, ФК Бердичів, Літвінський, Мазяр, авангард, Дейнега, Шумило, Павловський, Новоград-Волинський, Сидорук | Рейтинг: 0.0/0