< A href=//sws.ucoz.com/> < img src=//sws.ucoz.com/knopka.jpg title="Південно-Західна Трибуна" width="88" height="31" border="0" align="absmiddle" /> < / a >
Субота, 20.04.2024, 13:51
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Головна » 2014 » Жовтень » 15 » 2014 рік. 10 тур Чемпіонату області. Грюкнули дверима!
22:12
2014 рік. 10 тур Чемпіонату області. Грюкнули дверима!

ФК "Бердичів" 3:1 (2:1) СК "Легіон" (Житомир)

11 жовтня 2014 року, 16.00

м. Бердичів, стадіон "Шкіряник"

Глядачі: 100 чоловік

Голи: О.Дейнега, 30 хв., М.Алан, 40 хв., І.Шумило, 70 хв. - Сидоренко, 45 хв.

ФК - бомба ! А не команда. :) Бомба уповільненої дії. :))) Невже потрібно було увесь Чемпіонат розгойдуватися, щоб нарешті перемогти в останньому турі? Чи Чемпіонат малий, чи питання в тренувальному процесі?

ФК "Бердичів" одразу взявся до справи. Не випускав м'яча з ніг і постійно атакував. Більше правим флангом, де активними були Майкл Алан та Сергій Данилевич. Навіть у стійку зі штрафного влучили. А гості в перші хвилин 25 лише тричі перейшли центр поля. І ось нарешті після подачі Майкла з кутового Дейнега забиває головою! Надійно в захисті - результативно попереду! :) Незабаром стався і другий гол. Майкл у боротьбі із захисником проштовхнув м'яча повз воротаря. Суперники були не згодні. І не відпускали суддю хвилин сім. Той і з боковим радився, і гостей заспокоював. Ледь не цілувався з ними. А ті наговорили на 5 червоних. Але суддя - Елтон Джон - не показав навіть жовтої. Хоча його не тільки лаяли, а й за руки, плечі брали. Видно добре залякали. Бо за кілька хвилин жоден із суддів не побачив відвертого положення поза грою, після якого призначили штрафний, а гості з нього забили гол. І пенальті одразу поставили. На щастя, Мазяр із верхньої правої дев'ятки шкіряного відбив. Після чого трибуни радісно вибухнули. А фани заскандували "Юра Мазяр". Хоча, за словами деяких, йому треба 5 таких пеналів відбити, аби виправитися за "ляпи" нинішнього сезону.

Друга половина - гра на зустрічних курсах. "Грізні" житомиряни, що минулими вихідними "поклали на лопатки" САМ Новоград, забивши їм 4 сухих м'ячі, спромоглися аж на один небезпечний момент. Натомість бердичівляни постійно ловили їх на контратаках. Третій гол: після контратаки "молодих" Шумило на добиванні з гострого кута від стійки! А ще Майкл промахнувся, коли замикав дальню стійку. А ще коли наш вийшов віч-на-віч і вже перекидав брамника гостей, суддя свиснув порушення на нашу користь. А на дідька воно нам потрібно?! І ще могли забивати, і забивати.

Житомиряни - ніякі! АГОВ! срібний НОВОГРАД?! 0:4 злити ніякому останньому Житомиру? А потім раптом перемогли Чемпіона - СК "Коростень"? Таки продажна команда...

А ми дякуємо ФК "Бердичів" за самовіддану гру в останньому турі, за те, що грали для вболівальників. І сподіваємося, що висновки із загалом провального сезону будуть зроблені не для галочки, а дієві.

Криця

Світлини з гри:

Категорія: 2014 | Переглядів: 823 | Додав: Криця | Теги: СК Легіон, ФК Бердичів, житомир, Мазяр, Данилевич, Зеленцов, Майкл, Дейнега, Шумило, Павловський | Рейтинг: 0.0/0