< A href=//sws.ucoz.com/> < img src=//sws.ucoz.com/knopka.jpg title="Південно-Західна Трибуна" width="88" height="31" border="0" align="absmiddle" /> < / a >
П'ятниця, 19.04.2024, 23:30
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Головна » 2013 » Липень » 6 » 2013 рік. 6 тур Чемпіонату області для ФК "Бердичів". І хай увесь світ зачекає!
19:31
2013 рік. 6 тур Чемпіонату області для ФК "Бердичів". І хай увесь світ зачекає!
"Керамік" (Баранівка) 2:3 (2:1) ФК "Бердичів"

6 липня 2013 року, 16.15
м. Баранівка, стадіон "Україна"
Глядачі: поки невідомо

Голи: ?, 25 хв., ?, 35 хв. - Гончарук, 15 хв., Литвиновський, 47, 52 хв.

Чудовий виїзд, маса емоцій! Головний месседж - "заговор проти "Шкіряника" продовжується)
Місцеву команду побоювались, не знали що від неї чекати. Початок матчу дещо здивував, ФК Бердичів добряче так притис господарів до своїх воріт, досить чітко відчувалась знервованість "Кераміка". Забили гол, здавалось все буде простіше ніж очікували. Але не так вийшло, підсіли трохи і почались традиційні проблеми в захисті. Не розібрались зі створенням штучного офсайду, не встиг вийти Шумило і рахунок 1-1. Гадаю саме не розібрались, а не "привіз". Далі гірше: гравець господарів жорстоко сфолив на голкіпері, за що як дивно не отримав навіть жовтої, змінювати Кравчука чомусь одразу не стали, послідував навіс з правого флангу суперників, досить простий але травмований воротар не зумів зіграти на виході. 1:2( В рамку воріт повернувся добре нам знайомий Тарас Панасюк, і одразу почав керувати діями захисту. Ето пять)
Відверто кажучи, в перерві зійшлись між собою на підсумковий рахунок 2-2, зазіхнути на більше якось не вистачило наглості. Тим більшим шоком став початок другого тайму, 5-7 хвилин і рахунок вже на нашу користь 2-3! Спочатку Підгорчук добре розібрався в епізоді та вивів Литвиновського віч на віч з воротарем суперників, Литва не зхибив, як і в наступному моменті. Дубль. Йоли пали! ПЕРЕМОГА!!! Ми вийшли, та ще й з 3тього місця! ЕГЕЖ! Таки буде пару матчів з недокомандою, і моліться аби наші ваших не купили. Заговор працює)

Sven

Почали грати: перші хвилин 15 - "ракєта"! Забили на добиванні. Потім один з Чорних ПРЯМОЮ ногою врізав Кравчуку в коліно. Суддя навіть жовтої не показав. Питання: чому одразу не замінити Ярослава? Перший гол привіз Амбал, а другий - йде навіс, Кравчук не виходить і ворота розстрілюють. Лише після цього на поле вийшов Панасюк, а Кравчук пошкутильгав до роздягальні. А в другому Литва поклав "двушечку". Тихесенько так задиміли, "хлопчики" так і не дійшли. На секторі 4 чоловік, 1 місцевий. Виїзд - вдався.

І хай увесь світ зачекає! :)))

Джон

Світлини з виїзду:

Категорія: 2013 | Переглядів: 790 | Додав: Криця | Теги: ФК Бердичів, стадіон Україна, Керамік, Орлюк, Данилевич, гончарук, Панасюк, Кравчук, Баранівка, Литвиновський | Рейтинг: 0.0/0