< A href=//sws.ucoz.com/> < img src=//sws.ucoz.com/knopka.jpg title="Південно-Західна Трибуна" width="88" height="31" border="0" align="absmiddle" /> < / a >
П'ятниця, 19.04.2024, 11:47
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Головна » 2009 » Грудень » 16 » 2008 рік. 17 тур першості області. А в Бердичеві і воротарі забивають!
23:17
2008 рік. 17 тур першості області. А в Бердичеві і воротарі забивають!
ФК "Бердичів-2” 6:2 (5:0) ФК "Олевськ”

20 вересня 2008 року, 16.00
м. Бердичів, стадіон "Шкіряник”
Глядачі: 25 чоловік

Суддя: Віталій Невинний (Чуднів)

ФК "Бердичів-2”: 1. Ілля Гончаров; 11. Іван Самсонюк (17. Віктор Карабан); 4. Олександр Іващенко (к); 2. Констянтин Мороз (Акоб Аветісян); 3. Віталій Лобанчук (16. Дмитро Кругліков); 10. Андрій Козлюк; 20. Ярослав Блоцький (5. Денис Редич); 12. Віталій Тараба; 14. Максим Кармазін (15. Юрій Антонюк); 8. Віталій Подгорський (18. Ярослав Козлюк).

Голи: Віталій Тараба, 5 хв.; Віталій Подгорський, 20 хв., 24 хв., 45 хв. з пенальті; Андрій Козлюк, 34 хв.; Денис Редич, 86 хв. - 64 хв; 66 хв.

Гра. Гру дивився з хвилини сорокової. За пенальті гості навіть не сперечалися. Подгорський чітко реалізував пенальті. Гості встигли завдати один небезпечний удар: м'яч просвистів над поперечкою. А так, за словами очевидців, невдахи Вищої Ліги розірвали невдах Першої Ліги. Та й з побаченого був здивований відчутною різницею у класі.

В другому таймі заміни (сім) розладнали гру бердичівлян. Територіальна перевага була у господарів, але створити щось суттєве їм не вдавалося. Акоб, як завжди, більше бив по ногах, ніж по м'ячу, Халілов картинно падав, а Іващенко навіть не намагався при втраті м'яча повертатися назад. Гості ж відчули ослаблення і постійно намагалися йти вперед. Їм бракувало майстерності, але в бажанні не відмовиш. Перший м'яч олевчан був неймовірним. Такі тільки у "ФІФА-07..." побачиш . Після удару з-за меж штрафного майданчика шкіряна куля потрапляє у поперечку, далі у спину Гончару і ... у браму бердичівлян. На крилах успіху олевчани провели за кілька хвилин ще одну вдалу атаку. Нападник гостей обіграв воротаря і пробив повз захисника, що поспів на допомогу. 5:2. Така п'ятихвилинка змусила господарів згадати, що вони на футбольному полі, а не на "майовці" м'яча катають. Небезпечно пробивав Тараба, а за кілька хвилин до завершення Халілову врешті-решт вдався прохід лівим флангом. Він увійшов у штрафний майданчик і потужно прострілив вздовж лінії воріт. І один з воротарів ФК "Бердичів" Редич заніс м'яча у ворота! Цьому дивувалися усі присутні! І вітали героя!
Ось таке тренування із підсумковим рахунком 6:2.

Глядачі. Разом з тими, що мокли під дощем, ховалися у "ложі" та заїжджали хвилин на 5-10, чоловік 25.

Підтримка. Південно-Західна Трибуна була представлена 6 фанами. Другий тайм - суцільні жарти і приколи. Давно я так не сміявся на матчі. То Ілля спиною заб'є, то між руками пропустить, то перед введенням м'яча у гру продемонструє кілька фінтів (суддя обмежувався усними зауваженнями), то "хлопчик, що м'ячики подає", якого привезли з Олевська при ударах кросівки губить, то гравець гостей бутса порвав, то інший олевчанин цілий матч ганяв по полю і писклявим дівчачим голосом із сльозами на очах кричить "дай пас" і "вони не дають мені пас".
Аби відмітити свою присутність одного разу зарядили "ФК "Бердичів", що викликало усмішку у тренера олевчан. А також віддячили за останній забитий гол скандуванням "Попик".
Ніби все.

Криця
Світлин з гри, на жаль, немає
Категорія: 2008 | Переглядів: 986 | Додав: Криця | Теги: Козлюк, ФК Бердичів, Тараба, ФК Олевськ, Кармазін, Іващенко, мороз, Блоцький, Лобанчук, Подгорський | Рейтинг: 0.0/0